MENU

Uwielbiam fotografować dzieci. Śmieje się razem z nimi i nie zakrywam uszu kiedy dziecko płaczę.  Śmieje się do nich zza aparatu i mam wrażenie, że przy dzieciach staje się bardziej wesoły. Dlatego też bardzo chętnie fotografuje chrzest święty. Obrzęd chrztu to bardzo ważna uroczystość kościelna. Choć wiele osób myśli, że chrzest Puławy to tylko polanie głowy dziecka. Ale cała ceremonia to znacznie więcej, fotograf chrzest Puławy będzie je znał i będzie wiedział jak i kiedy fotografować uroczystość aby była wspaniałą pamiątką.

Chrzęst Święty to uroczystość bardzo oczekiwana. To okazja aby spotkać się mogła cała rodzina, która często mieszka za granicą i Waszą pociechę widzi pierwszy raz w życiu. W tym dniu wszyscy zapominają o trudach codziennego życia, radują się, opowiadają swoim bliskim o sobie. Każdy chciałby mieć też pamiątkę w postaci zdjęcia dziecka, a jeszcze lepiej zdjęcia z dzieckiem. Nikt nie myśli o pracy, dlatego to zadanie najlepiej powierzyć profesjonaliście – fotograf chrzest Puławy.

Dżenka i Marek poprosili mnie o fotografowanie ich dziecka. Powiem Wam szczerze, że nie spodziewałem się tak miłej atmosfery. Fotografowanie rozpocząłem jak zwykle od przygotowań w domu. Ceremonia, wg tradycji rodzinnych miała miejsce w Kościele Matki Bożej Różańcowej w Puławach. Natomiast przyjęcie w Końskowoli w bardzo przytulnej Gospodzie pod Różą. Wszystko było przygotowane i zapięte na ostatni przysłowiowy guzik. Ale najbardziej podobała mi się radość wśród rodzeństwa Marcela. Nie skłamię jeśli napisze, że życzyłbym sobie więcej takich chrztów, więcej takiej atmosfery.Zapraszam Was moi drodzy go obejrzenia reportażu z chrztu świętego.

A także do ogólnej galerii z chrztu świętego.

fotograf chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy Gospoda pod Różą fotograf chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy fotograf chrzest Puławy

CLOSE