MENU

Ostatnio miałem okazję zaczynać reportaż ślubny już od przygotowań u wizażystki.

Nie wiem jak to się dzieje, ale większość Panien młodych które fotografuje w Puławach maluje się w dwóch salonach kosmetycznych. Jednym z nich jest Infinity Studio Joanny Stolar. Dzieje się to tak często, że Joasia za każdym razem wita mnie z coraz większym uśmiechem. Choć pewnie za każdym razem zastanawia się, jak ja się wciskam u niej między stanowiska aby złapać jakieś “kadry: a odpowiedz jest bardzo prosta- ja po prostu nie oddycham 🙂

Moi drodzy tym razem zapraszam Was do świata Moniki i Michała. Ślub miał miejsce w najbardziej urokliwym kościele jakim znam, Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny który pochodzi z 1800 roku. Jest to malutki okrągły kościółek z charakterystycznym ustawieniem ołtarza. Ale to nie koniec smaczków. Posadzka ze zdobieniami, ławki ustawione w kształcie koła, kolumny, sklepienie i piętro z którego można obserwować uroczystość. Kościół też umieszczony jest na wzniesieniu z pięknym widokiem w stronę Wisły, dlatego też miejscowi często mówią na niego “Kościół na Górce”.

Na zdjęcia z wesela zapraszam do Restauracji Nepomucen w pobliskim Gołębiu, malutkim lokalu w którym byłem pierwszy raz. Pewnie wielu z Was zastanawia się jak wygląda fotografia ślubna Ryki z tego miejsca. Na koniec chciałbym jeszcze napisać, że na ślubie widziałem dużo gości którzy przyjechali z rożnych zakątków świata aby móc towarzyszyć Monice i Michałowi w najważniejszym dla nich dniu. I to było widać, dla rodziny była to okazja aby spotkać się po latach, porozmawiać i nacieszyć się sobą. Lubię takie przyjęcia.

Oczywiście nikt nie zapomniał tez o tańcach. Moim faworytem był szalony taniec w trakcie oczepin. Goście zostali podzieleni na dwie grupy, każda z grup miała swojego prowadzącego i mieli go naśladować. A prowadzący z drużyny panny młodej był mistrzem, myślę że spokojnie mógłby uczestniczyć w You Can Dance. Ale oczywiście wisienką na torcie był pierwszy taniec, na który to Monika miała przygotowaną specjalną sukienkę. Proszę siądźcie wygodnie i oglądajcie. Fotografia ślubna Ryki.

Zapraszam też do obejrzenia pięknej sesji plenerowej Moniki i Michała.

fotograf lubleskie fotografia ślubna Dęlbin fotograf lubelskie fotograf na ślub Dęblin fotografia ślubna Puławy fotografia ślubna Ryki zdjęcia ślubne lubelskie fotograf Ryki fotografia ślubna Kock fotograf Ryki

CLOSE