MENU

Kolejnym wpisem zapraszam Was ponownie na sesję plenerową.  tym razem nie spodziewajcie się, że będzie to sesja w Kazimierzu Dolnym. Wydawać by się mogło, że to kolejna sesja ślubna lubelskie zrealizowana w naturze. Tak ale to tylko pozory. Postanowiłem, że nie będę pary młodej ciągnął wiele kilometrów tylko sesję zrobimy blisko naszego wspólnego miasta jakim są Puławy. Miejscówka znana chyba wszystkim: jedni przyjeżdżają tu popływać inny opalać się, a jeszcze inni na wieczorne grillowanie. Ktoś mógłby powiedzieć – zdjęcia ślubne Lublin w takim miejscu? Moi drodzy oceńcie to sami – zapraszam Was na spacer z Ewą i Łukaszem.

Muszę Wam to od razu napisać, to była jedna z moich ulubionych sesji. To dzięki nim tak to wszystko wyglądało. Między Ewą i Łukaszem było widać te uczucie, ale jednocześnie mieli oni w sobie tyle radości i spontaniczności, że całkiem zapomnieli o moim istnieniu. I to jest w zdjęcia ślubne Lublin najważniejsze, tylko wtedy zdjęcia wychodzą bardzo naturalnie, bez sztucznego pozowania. Gdy do tego dodamy spokojne miejsce, w którym można zapomnieć od zgiełku otaczającego nas świata. To jest szansa na naturalną sesję ślubną. Tym razem pogoda dopisała, przecież ubiegłoroczne lato było wyjątkowe. Nigdy jeszcze nie było tak ciepłego września. Tak pięknego słońca i własnie owe słońce dodało niesamowitego klimatu do sesji.

Na początku napisałem, że to zwykłe miejsce. Nic w nim szczególnego, ale jeśli połączyć te miejsce, z radością i emocjami Ewy i Łukasza, dodać do tego piękno zachodzącego słońca, to te zdjęcia ślubne Lublin na długo pozostaną w mojej pamięci. To dzięki temu, że para młoda nie kryła emocji, chciałbym aby każda sesją ślubna lubelskie wyglądała w taki sposób. Zasiądźcie wygodnie i obejrzyjcie ze mną jeszcze raz całą sesję.

A może jesteście zainteresowani sesją plenerową w opuszczonej szklarni? Zapraszam do linku.

sesja plenerowa lubelskie sesja plenerowa Lublin sesja plenerowa Radom sesja plenerowa lubelskie naturalna sesja plenerowa sesja ślubna lubelskie sesja ślubna Lublin sesja ślub Lublin zdjęcia ślubne Lublin naturalne zdjęcia ślubne naturalna fotografia ślubna lubleskie naturalne zdjęcia ślubne Puławy zdjęcia ślubne Lubleskie zdjęcia ślubne Ryki zdjęcia ślubne Dęblin sesja ślubna lubelskie zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne naturalne zdjęcia ślubne sesja ślubna lubelskie fotografia ślubna lubelskie sesja ślubna piaskarnia fotografia Puławy Albert Guz zdjęcia ślubne stara piaskarnia fotografia ślubna stara piaskarnia zdjęcia stara piaskarnia sesja ślubna piasek piaskarnia Gołąb emocje ślubne sesją ślubna Lublin zdjęcia Lublin

 

CLOSE