MENU

Witaj w galerii weselnej, cieszę się, że tutaj dotarłeś. Wesele znaczy zabawa, tak to się może Wam wszystkim wydawać. Ale to tylko pozory, na weselu dzieje się znacznie więcej, a ja jako fotograf Ryki chciałbym to Wam pokazać. Oczywiście, że na zdjęciach zobaczycie, te kluczowe momenty bez których wesele by nie istniało. Zobaczycie też to czego Wasi znajomi nie sfotografowali, choć też mieli aparat.  Bo oni byli gośćmi na weselu i mieli się bawić a nie pracować. Zobaczycie reportaż z wesela. Ale jaki? Za każdym razem inny, nigdy nie fotografuje tak samo, szukam światła, albo go tworzę – w zależności od okoliczności, lubię błyskać, lubię dym, lubię dobrą zabawę, lubię przemówienia, pokazy i lubię okrągłe stoły (mogę chodzić między nimi).

A ja cały czas chodzę i szukam … szukam chwili i kadru. Chcę pokazać Wam właśnie to czego Wy nie dostrzegacie. Chcę abyście Wasze zdjęcia ze ślubu oglądali z przyjemnością po latach.

Fotograf Ryki zrobi Wam także zdjęcia które muszę być. To także zdjęcia pamiątkowe, z rodziną i ze znajomymi. Zdjęcia które nabierają wartości wraz z biegnącymi latami. Dla Was i waszych dzieci będzie to niesamowita frajda zobaczyć jak wyglądaliście kilkadziesiąt lat wcześniej. Zapraszam siądźcie wygodnie i przeglądajcie.

CLOSE