MENU

Witam w moim portfolio

Cieszę, że tu jesteście, usiądźcie na chwilę. Zapraszam Was w świat zdjęć: fotografii ślubnej, reportaży ślubnych, zdjęć dziecięcych i chrzcin, portretu i fotografii krajobrazowej. Zerknijcie w każdą galerię. Zobaczcie w jaki sposób widzę otaczający nas świat przez obiektyw. Zobaczcie jak mogą wyglądać zdjęcia Lublin, jako może wyglądać reportaż ślubny. Jak ważne są poszczególne jego składowe części i jak to się wszystko pięknie układa w historię ślubną. Zdjęcia Lublin to historia która zostanie już na zawsze do końca Waszego życia. To pamiątka głównie dla Was, ale nie zapominajmy o Waszych bliskich. Oni też lubią je oglądać, a po latach na pewno będą oglądać je Wasze dzieci.

Zapraszam też do przejrzenia galerii z chrztu świętego. Nie wiem jak Wam ale mnie samemu sprawia niesamowitą frajdę fotografowanie dzieci, przecież to one zmieniają się z tygodnia na tydzień. To wspaniała pamiątka dla Was jako rodziców i dla Waszych bliskich. Chrzest Święty to też okazja aby zrobić sesję dziecka, aby zrobić sesję rodzinną, ale jest to też pamiątka dla samego dziecka. Widok min dzieci Waszego dziecka, gdy oglądają zdjęcia jest bezcenny.

W moim portfolio znajdziecie także zdjęcia reklamowe (budynki, produkty i inne zlecenia) wykonywane na zlecenia klientów oraz zdjęcia portretowe i mody. Robię to bo lubię. W większości owe zdjęcia wykonuje w studio, ale także w gustownych wnętrzach i plenerze. Robię to bo wtedy mam czas eksperymentować, próbować nowe techniki i uczyć się. Tak cały czas uczę się czegoś nowego bo uważam, że kto się nie rozwija ten się cofa. Pozwala mi to cały czas eksperymentować wykonując zdjęcia Lublin. Dojadę tam gdzie potrzeba: zdjęcia ślubne Radom, Puławy, Ryki, Garwolin, Nałęczów i znacznie dalej.

Zapewne wiele osób zapyta po co robię zdjęcia krajobrazowe. Przyczyna jest prosta – to moje wyciszenie, mój odpoczynek, nawet wtedy gdy robię te zdjęcia w mroźną zimę czy w miejscach tak odległych, że piechotą trzeba iść kilka godzin. To mnie uspokaja i ładuje moje akumulatory.

CLOSE