Ślub z wiankiem na głowie – Martyna i Kamil

Martyna i Kamil – Fotografia ślubna Puławy

Martyna i Kamil obdarzyli mnie wielkim zaufaniem, bo jak nazwać sytuację w której mam za zadanie wykonać fotografia ślubna Puławy w najważniejszym dla nich dniu. Przypadek sprawił, że narzeczeni widzieli mnie w trakcje innego zlecenia, a za kilka dni przyszli i proszą abym to ja wykonał im zdjęcia fotografia ślubna Puławy. Takie zaufanie to z jednej strony mobilizacja do działania, ale jednocześnie trochę stres – aby fotoreportaż ślubny był na wysokim poziomie.

Na dodatek tego dnia było bardzo pochmurno, próżno było szukać choć jednego promienia słońca. A wieczorem się rozpadało na dobre. Mimo tego atmosfera ślubu, radość wszystkich promieniała mocniej niż słońce. U Kamila przygotowania przebiegły jak przystało na dżentelmena. U Martyny natomiast to był szał, sam zastanawiałem się, czy to przygotowania do ślubu czy wieczór panieński. Ach aby zawsze tak wyglądała fotografia ślubna Lublin.

Muszę przyznać, że w tym dniu byłem zachwycony wszystkim, orszak weselnych aut w białym kolorze, przygotowania pełne radości z odrobiną szaleństwa. Zdjęcia ślubne Puławy w małym przytulnym kościółku i słowa druhenek: Martyna będzie płakać, na próbnej przysiędze płakała. Druhenki nie myliły się. Ja byłem zaskoczony, jeszcze nie widziałem panny młodej, dla której przysięga była tak wzruszająca. Nie widziałem tylu płynących łez – łez szczęścia i radości. To było piękne wzruszyłem się, w moim oku także pojawiła się malutka łza. Ciesze się szczęściem innych. Chciałbym aby każda para młoda w taki sposób przeżywała swój ślub. A na koniec ta chusteczka którą podaje Kamil Martynie aby wytarła te łzy….

Ale to nie wszystko, wesele zaplanowane w Złotym Dworze, młodzi mówią: bardzo chcielibyśmy zdjęcia grupowe a dla mnie nie ma nic niemożliwego. Wchodzę na dach i robię. Złoty Dwór bardzo sprzyja takiej osobie jak fotograf na ślub Lublin. Lustra, odbicia, jasna sala, piękne dekoracje. Jest co fotografować. A na tym weselu działo się oj działo. Pierwszy taniec zaparł mi dech z wrażenia. Nigdy nie wiedziałem tak doskonale zatańczonego walca na weselu. Migawka aparatu pracowała cały czas, para młoda tańczył na środku a goście stojący wokół podziwiali.

Resztę jeśli chcecie możecie zobaczyć poniżej.

przygotowania do ślubu Lublin przygotowania do ślubu Puławy przygotowania do ślubu Zwoleń przygotowania do ślubu Kazimierz Dolny przygotowania do ślubu Lublin obrączki ślubne Puławy przygotowania do ślubu Ryki przygotowania do ślubu Lublin fotografia ślubna Lublin przygotowania do ślubu Radom przygotowania do ślubu Dęblin przygotowania do ślubu Dęblin przygotowania do ślubu Puławy fotografia ślubna Puławy fotografia ślubna Zwoleń fotografia ślubna Opole Lubleskie fotografia ślubna Puławy fotografia ślubna Lublin fotografia ślubna Nałęczów fotografia ślubna Kraśnik fotografia ślubna Poniatowa fotografia ślubna Lublin fotografia ślubna Kazimierz Dolny fotograf na ślub Zwoleń fotograf na ślub Zwoleń fotograf na ślub Radom fotograf na ślub Puławy fotograf na ślub Lublin fotograf na ślub Ryki fotograf na ślub Garwolin fotograf na ślub Dęblin fotograf na ślub Kazimierz Dolny fotograf na ślub Nałęczów fotograf na ślub Zwoleń fotograf na ślub Radom zdjęcia ślubne Lublin zdjęcia ślubne Puławy zdjęcia ślubne Zwoleń zdjęcia ślubne Lublin zdjęcia ślubne Puławy zdjęcia ślubne Zamość zdjęcia ślubne Chełm zdjęcia ślubne Dęblin zdjęcia ślubne Puławy zdjęcia ślubne Lublin zdjęcia ślubne Garwolin zdjęcia ślubne Nałęczów fotografia ślubna Puławy fotografia ślubna Kazimierz Dolny fotografia ślubna Zwoleń fotografia ślubna Lublin fotografia ślubna Ryki Kościół w Zwoleniu fotografia ślubna Nałęczów fotografia ślubna Opole Lubleskie fotografia ślubna Puławy zdjęcia ślubne Puławy zdjęcia ślubne Lublin zdjęcia ślubne Ryki zdjęcia ślubne Lublin zdjęcia ślubne Nałęczów zdjęcia ślubne Zwoleń zdjęcia ślubne Radom fotograf na wesele Radom fotograf na wesele Nałęczów fotograf na wesele Puławy fotograf na wesele Kazimierz Dolny fotograf na wesele Dęblin fotograf na wesele Ryki fotograf na wesele Puławy fotograf na wesele Puławy fotograf na wesele Lublin fotograf na wesele Garwolin fotograf na wesele Lublin

error: Content is protected !!