MENU

Zapewne wielokrotnie widzieliście na łące pięknego motyla, który lata z kwiatka na kwiatek. Trudno nam wszystkim uwierzyć, że te piękne stworzenia za młodu były brzydkimi gąsienicami. Pewnie od razu powiecie: jak można porównywać pannę młodą do gąsienicy. Oczywiście, że nie można. Ale cale przygotowania jakie przechodzi panna młoda zaczynając od wizyty u fryzjera, następnie wizażystki (kosmetyczki).  A następnie ubiera się w długo wybieraną suknię ślubną, to jest to tak wielka zmiana, że pozwoliłem sobie na takie skojarzenie. Każda kobieta jest piękna, ale w ten dzień się zmienia, z pięknej kobiety staje się księżniczką i całą tą drogę moje drogie panie warto aby fotograf Dęblin uwiecznił na zdjęciach.

Dzięki zdjęciom z przygotowań Wasze zdjęcia nie zaczynają się od wyjścia z samochodu przed kościołem. Oczywiście aby reportaż był kompletny dobrze jest sfotografować też pana młodego. Z wiadomych względów jego przygotowania trwają krócej. Wystarczy, że fotograf Dęblin uchwyci ja pan młody ubiera garnitur, jak pomaga mu rodzina.

Moi drodzy przygotowanie to nie tylko ubieranie, to też emocje w domu. To też czas kiedy mogę poznać Waszą rodzinę, to dzięki temu zaczynam czuć się na ślubie jakbym ja fotograf Dęblin był gościem na Waszym weselu, a Wasza rodzina zaczyna traktować mnie nie jako intruza a przyjaciela.

CLOSE