Ślub w plenerze – Julita i Janek

Julita i Janek – ślub w plenerze

Któregoś wieczoru dzwoni telefon – witam tu Julita interesuje nas zdjęcia na ślub plenerowy Lublin. Myślę sobie super, ślub plenerowy to miła odmiana od tradycyjnych ślubów kościelnych. Dodatkowo w słuchawce słyszę, że będzie to reportaż ślubny plenerowy w Kazimierzu Dolnym. Julita i Janek wymarzyli sobie aby wziąć ślub w Kazimierzu Dolnym, mimo, że na co dzień mieszkają w okolicach Łodzi.

Wcale im się nie dziwie, Kazimierz Dolny to miejsca jest magiczne, jakby z innej epoki. Zależało im też, aby to nie był normalny ślub w budynku tylko na dworze. Zarezerwowali na tą uroczystość mały hotelik a ceremonię zaplanowali w ogrodzie.

W drodze na ślub bardzo padało, na chwilę wychodziło słońce i znowu lało. Ale wszyscy byli pełni nadziei, Janek wśród kropel deszczu na tarasie apartamentu przygotowywał dekoracje ślubne, Julita właśnie kończyła make-up, altana była już prawie przygotowana. Muszę przyznać, że i ja miałem wielkie obawy, ale zupełnie niepotrzebnie. Deszcz przestał padać z chwilą gdy pannę młodą prowadził na ceremonią jej tata. Ba na zdjęciach nie widać ani deszczu, ani kałuż. Ceremonia przebiegła bez zakłóceń … panna młoda nie dała ukryć łez wzruszenia, pierwszy pocałunek i gratulacje.

A po ceremonii obiad zabawa w ogrodzie. To chyba była najbardziej oczekiwana cześć, bo nawet para młoda dała się przekonać do baniek. Wszyscy poczuli się jakby znowu byli dziećmi. Gdybym tam moim zadaniem nie była fotografia ślubna Kazimierz Dolny to pewnie też bym chwycił za dmuchawki i zaczął dmuchać banieczki. A wsród tych baniek biegające dzieci i psy, które para młoda bardzo kocha. Choć jeśli będziecie z uwagą oglądać zdjęcia, to za Julitą cały czas był obecny jeszcze jedne zwierzak. Widać go w trakcje przygotowań, zwróćcie na to uwagę jak będziecie oglądać zdjęcia ślub plenerowy Lublin.

To jeszcze nie wszystko, tego niepewnego dnia udało nam się zrobić  jeszcze zdjęcia plenerowe. W miejscu, które pozwala się przenieść w inną epokę. Fotografia ślubna Kazimierz Dolny to taki powrót zarówno do średniowiecza jak i początku XIX wieku, czasów gdy Kazimierz był jeszcze Żydowski. Bardzo lubię ten klimacik. Zamek w chwili obecnej jest już wyremontowany, baszta zawsze spoglądała na dolinę Kazimierza Dolnego z góry. A rynek jak to rynek, ciągle tętni życiem.

ślub w plenerze Puławy dekoracje ślubne Puławy przygotowania do ślubu Puławy przygotowania ślubne Puławy przygotowania do ślubu Ryki przygotowania ślubne Ryki Puławy przygotowania do ślubu Kazimierz Dolny zdjęcia ślubne Lublin przygotowania do ślubu Ryki przygotowania do ślubu Zwoleń przygotowania do ślubu Dęblin przygotowania do ślubu Garwolin przygotowania do ślubu Lublin przygotowania ślubne Kazimierz Dolny przygotowania ślubne Lublin przygotowania ślubne Garwolin przygotowania ślubne Radom ślub plenerowy Puławy ślub plenerowy Ryki ślub plenerowy Lublin ślub plenerowy Kazimierz Dolny ślub plenerowy Lublin ślub w plenerze Puławy dekoracje Puławy ślub w plenerze Zwoleń ślub w plenerze Kurów ślub w plenerze Kock ślub w plenerze Radzyń Podlaski ślub w plenerze Kazimierz Dolny ślub w plenerze Garwolin ślub w plenerze Garwolin fotograf na ślub Puławy fotograf na ślub Garwolin fotograf na ślub Ryki fotograf na ślub Dęblin fotograf na ślub Krasnystaw fotograf na ślub Lublin fotograf na ślub Zamość fotograf na ślub Zwoleń fotograf na ślub Lublin fotograf na ślub Garwolin fotograf na ślub Puławy zdjęcia ślubne Puławy zdjęcia ślubne Puławy zdjęcia ślubne Kazimierz Dolny zdjęcia ślubne Opole Lubleskie zdjęcia ślubne Opole Lubleskie zdjęcia ślubne Kazimierz Dolny zdjęcia ślubne Dęblin zdjęcia ślubne Ryki zdjęcia ślubne Ryki sesja ślubna Puławy sesja ślubna Kazimierz Dolny sesja ślubna Lublin sesja ślubna Lublin sesja ślubna Radom sesja ślubna Zamość sesja ślubna Kazimierz Dolny sesja ślubna Zwoleń sesja ślubna Maciejowice sesja ślubna Garwolin plener ślubny Kazimierz Dolny

ślub plenerowy Lublin

Fotografia ślubna Kazimierz Dolny

error: Content is protected !!